Naprawa komputerów

NAPRAWA KOMPUTERÓW STACJONARNYCH:
naprawa płyt głównych, kart graficznych, BGA / SMD, wymiana matryc, obudowy, zawiasów itp.

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA:
Instalacja systemu operacyjnego Windows / Linux, oprogramowanie biurowe OpenOffice, MsOffice (Word, Excel, Outlook, itp.) programy antywirusowe i inne w zależności od zapotrzebowania klienta. Pełna instalacja systemu operacyjnego wraz z konfiguracją.

NAPRAWA WINDOWS / WADLIWIE DZIAŁAJĄCYCH PROGRAMÓW / POŁĄCZEŃ SIECIOWYCH:
usuwanie problemów z Internetem, pocztą email, innymi programami. Wszelkiego rodzaju inne usterki programowe.

ODWIRUSOWANIE KOMPUTERA / ZABEZPIECZENIE KOMPUTERA / FIREWALL / PROGRAMY ANTYWIRUSOWE:
jeżeli do komputera dostał się wirus (do typowych objawów możemy zaliczyć m.in. problemy z połączeniem Internetowym czy pocztą, wolniejszą pracę komputera czy problemy z uruchamianiem niektórych programów, typowe są również inne niż nasza „strony startowe” uruchamiane podczas włączania przeglądarki internetowej) usuniemy złośliwe oprogramowanie. Zainstalujemy oraz skonfigurujemy program antywirusowy (anti-spyware) który nie dopuści do ponownego dostania się wirusów, trojanów czy dialerów do naszego komputera.

POMOC PRZY INSTALACJI INTERNETU / KONFIGURACJA ROUTERA:
np. instalacja neostrady, konfiguracja, dzielenie łącza internetowego itp.

SIECI KOMPUTEROWE:
montaż, konfiguracja, usuwanie problemów, administracja.

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKÓW TWARDYCH:
uszkodzenia logiczne dysku HDD: odzysk danych z dysków twardych po formatowaniu, kasowaniu i innych operacjach na plikach, oraz po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach logicznych struktury plików (zdarza się, że dane były, a po restarcie komputera już nie są dostępne – w takim wypadku kategorycznie wskazane jest nie używanie komputera aż do momentu przyjazdu serwisanta, gdyż istnieje możliwość nadpisu danych i nie będzie można ich odzyskać)
uszkodzenia fizyczne dysku HDD: uszkodzenia elektroniki dysku, inne uszkodzenia.

ROZBUDOWA ORAZ MODERNIZACJA KOMPUTERA:
wymiana karty graficznej, płyty głównej, dysku twardego, nagrywarki itp. Pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego. Pomoc przy konfiguracji, montażu, instalacja sterowników. Istnieje możliwość odkupu starych części w rozliczeniu za inne nowe lub używane (sprawdzone – także z gwarancją).

NAPRAWY USZKODZONEGO SPRZĘTU:
monitorów, drukarek, skanerów, dysków twardych, płyt głównych, kart graficznych i innych podzespołów oraz akcesorii komputerowych.

DIAGNOSTYKA:
Dokonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy testów oraz wyszukiwanie i usuwanie usterek – zarówno na poziomie oprogramowania jak i sprzętu.