PROJEKTOWANIE

Strony internetowe

Audytowanie i analizowanie istniejących stron www

Skuteczność strony www zależy od bardzo wielu czynników. Dlatego też analizujemy je zarówno pod kątem usability, accessability, jak i: struktury, estetyki, kompozycji oraz dostosowania do wymagań SEO. Audyt pozwala ocenić, które elementy wymagają drobnej poprawy lub całkowitej zmiany.

Projektowanie firmowych stron internetowych

Punktem wyjścia w procesie projektowania strony firmowej jest rozmowa. Wspólnie ustalamy potrzeby i cele, jakie ma realizować serwis. Kolejnymi etapami są: makietowanie, opracowanie architektury treści, przygotowanie warstwy wizualnej i wdrożenie projektu.

Strony mobilne i responsywne

Liczba użytkowników przeglądających strony www na urządzeniach mobilnych stale rośnie. Trend ten z czasem będzie się umacniał i wkrótce stanie się nawykiem wśród internetowych użytkowników. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do tego, aby projektowane przez nas strony spełniały wymagania współczesnych odbiorców.

Autorskie projekty wizualne i funkcjonalne

W internecie jest miejsce na wszystko. Dosłownie. Jeżeli chcesz zrobić coś, czego jeszcze nie widział świat, masz pomysł na wywrotowy projekt – jesteśmy na to gotowi. Mamy na koncie kilka odważnych realizacji i z chęcią dodamy kolejną do naszego bogatego portfolio.

Media społecznościowe i landing page

Social media są nadal skutecznym kanałem dotarcia do nowych klientów. Zajmujemy się zarówno zarządzaniem profilami firmowymi, jak i przygotowaniem ich oprawy graficznej. Projektujemy i wdrażamy strony landing page, które jako element działań reklamowych przynoszą bardzo dobre efekty.